Petek Temizliği

Petek Temizleme

Firmamız Gökay Teknik Servis Olarak Sizlere Kombinizde ve Peteklerinizde oluşan Kirliliği en verim alabileceğiniz şekilde temizliğini yapıyor ve testlerini kontrollerini sağlayıp sizleri bilgilendiriyoruz. Bizden Teklif almadan Petek Temizliği yaptırmayınız. Ücretsiz Telefon Desteği ile Aklınızda ki tüm sorulara cevap veriyoruz. Petek Temizleme ve petek bakım işinde uzman ekibimiz ile sizlere Aynı Gün Yerinde Teknik Servis Hizmeti sağlıyoruz. Son sistem cihazlarınız ile sizde yakıt tasarrufu etmek istiyorsanız hemen arayın teknik servis çağırın. Kahramanmaraş’in Tüm Semtlerine petek temizlik hizmeti veriyoruz.

"Petek Temizleme"

 

"Petek temizleme" esnasında Kombi tesisatı bütün olarak temizlenmektedir.

 

"Petek temizleme" uygulaması Makine için en uygun bağlantı noktası olan banyodan makine, petek tesisatına bağlanarak yapılmaktadır. Banyo haricinde hiç bir odanız da sökme takma işlemi yapılmamaktadır.

 

Kombi Petek Tesisat temizliği esnasın da sökülmeden yerinde temizlenen parçalar şunlardır;

 

    Radyatör Petekler

    Petek Vanaları,

    Kollektör Vanalar,

    Kombi Petek Boru tesisatı tıkanıklıkları,

    Kombi ısıtma kazanı (eşanjör) kireç temizliği,

    Kombi Devir daim pompası kireç ve pas temizliği,

     Petek Pislik Tutucu Filtre temizliği

 

Petekleriniz ısınmıyor mu?

Kalorifer tesisatınızdaki ve peteklerinizde dolaşan suyu zaman içerisinde paslı ve kireçli hale gelir. Kombi sıcaklığını yükseltseniz bile tam verim alamazsınız. Kombi ve peteklerinizde bulunan kireç ve su taşları peteklerinizde bulunan kanalları tıkayarak peteklerin artık eskisi kadar ısınmamasına sebebiyet verir. Kirli su tesisatınızı, peteklerinizi tıkar ve kombiye zarar vermeye başlar. İstediğiniz ısıyı elde etmeniz imkansız hale gelir. Bütün bu problemleri petek temizliği için üretilmiş özel kimsayal ilaçlarımız ve profesyonel cihazlarımız ile temizlemekteyiz. İşlem sonunda sisteme koruyucu kimyasal katarak sistemin verimliliğini arttırmaktayız.

 

 

 

Makina ile petek temizliği nasıl yapılır?

Genellikle banyodan sisteme Makine ile bağlantı yapılarak temizlik yapılır. Evdeki tüm petekleri söküp takmaya gerek yoktur, temizlik esnasında eviniz kirlenmez. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Petek temizliğinin faydaları.

• Kombinizin daha verimli ve rahat bir şekilde çalışmasını sağlar.

• Peteklerinizde oluşabilecek tıkanmaları önüne geçilmesini sağlar.

• Senelerce tesisatınızda kullanılan suyun kireç, pas ve pisliklerden arındırarak daha verimli duruma getirilir.

• Isınmak için kış aylarında gelen doğalgaz faturalarında azalma olur.

• Kalorifer tesisatınızı ilk günkü gibi tertemiz yapar.

 

Evde petek temizliği ne kadar zaman alır?

Temizliğin yapılma süresi en az 1 saat kadar zaman sürer ve bu zaman kirlilik durumuna göre uzayabilir. Kahramanmaraş Kombi petek temizleme firması olarak kullandığımız cihaz ve kimyasal profesyonel olarak kullanılan makine ve kimyasallardır.

Petek Temizliği

Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?